Running Mate 6.6.0.0 (winphone)

Running Mate

Running Mate
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    56

  • Üretici

    NabMo Media

Running Mate, Runtastic, Fitbit gibi egzersizlerinizi takip ve analiz eden GPS tabanlı bir fitness uygulaması.

Running Mate, cihazınızın GPS bağlantısını kullanarak iç ve dış mekanda gerçekleştirdiğiniz spor aktivitelerini takip eden ve detaylı rapor sunan bir fitness uygulaması.

Gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz aktivitelerinizi kayıt altına alarak sağlıklı bir vücuda kavuşmanız için sizi motive eden bu uygulamanın Runtastic, Fitbit profesyonel sağlık uygulamalarından hiçbir farkı yok, hatta daha çok beğendiğimi söyleyebilirim. Hiçbir kurulum yapmadan, hesap oluşturmadan kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama ile yürüyüş, koşu ve bisiklete binme aktivitelerinizi kaydedebiliyor, sonrasında grafik üzerinden günü ne kadar verimli geçirdiğinizi görebiliyorsunuz.

Topladığı verileri kendi içerisinde tutarak gizliliğinizi koruyan Running Mate, Windows Phone platformunun tüm avantajlarından yararlanıyor. Örneğin; yürüdüğünüz veya koştuğunuz mesafeyi çevrimdışı çalışan popüler harita uygulaması HERE Maps üzerinden görüyorsunuz. Bunun yanında egzersizleriniz OneDrive hesabınızla senkronize ediliyor.

Egzersizlerinizi arka planda kayıt altına alabilen uygulamanın rakiplerini açık ara geride bıraktığını, fiyatını sonuna kadar hak ettiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

YORUMLAR