Save the Roundy 1.4.0.0 (winphone)

Save the Roundy

Save the Roundy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Save the Roundy, kutuları devirerek küçük sevimli yaratıkları kurtarmaya çalıştığınız bir bulmaca oyunu.

Save the Roundy, Cut the Rope, Where’s My Water, Angry Birds gibi çözmek yerine beceri gerektiren bulmaca oyunlarına ilginiz varsa hoşunuza gidecek bir yapım. Windows Phone platformunda da karşımıza çıkarak bizleri oldukça şaşırtan fizik tabanlı oynanış sunan bulmaca oyununda hedefiniz küçük sevimli karakterler Roundy’lerin hayatını kurtarmak.

Karakter animasyonlarıyla, yüksek kalitede görselleriyle dikkat çeken oyunda sevimli sarı yaratıkları hapsoldukları kutulardan kurtarma işi bize veriliyor. Bunu başarabilmek tahmin edeceğiniz üzere çok basit değil. Roundy’lerin sıkışıp kaldıkları kutuların hepsi farklı boyutta; dolayısıyla da farklı ağırlıkta. Kutulara dokunma aşamasında çok dikkatli olmanız gerekiyor. Öte yandan Roundy’lerin altlarına yerleştirilmiş bomba ve buz gibi tehlikeli engelleri de oynanış esnasında hesaba katmanız gerekiyor.

Vakit öldürmek için son derece ideal bir oyun olduğunu düşündüğüm Save the Roundy’de bölüm bölüm ilerliyorsunuz. Bölümdeki başarılarınıza göre sonraki bölümlerin kilidini açıyorsunuz. Diğer bir deyişle sonraki bölümleri oynamak için ücret ödemeniz gerekmiyor. Unutmadan, her bölümde en fazla 2 Roundy düşürme hakkınız var. Limiti aşarsanız sil baştan başlamanız gerekiyor.

YORUMLAR