Siegefall 1.0.0 (winphone)

Siegefall

Siegefall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Siegefall güzel graifklere sahip olan fantastik bir mobil strateji oyunudur

Siegefall eğer mitolojik kahramanların hüküm sürdüğü çağlarda efsanevi bir macera yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil strateji oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Siegefall, mobil oyunlarda bir hayli tecrübeye sahip olan Gameloft tarafından geliştirilmiş yeni bir oyun. Firmanın oyun grafiklerindeki başarısını koruyan Siegefall'da troller, ejderhalar gibi fantastik yaratıkların yanında büyülü güçlerin var olduğu bir dünyaya konuk olmaktayız. Bu dünyanın hakimiyeti için verilen büyük savaşlara kendi tarafımızı seçtikten sonra dahil oluyoruz ve aksiyonun içerisine dalıyoruz.

Siegefall genel olarak bakıldığında strateji türünün klasikleri olan Age of Empires ve Age of Mythology oyunlarının güzel bir birleşimi olarak tanımlanabilir. Age of Mythology'nin fantastik alt yapısı Age of Empires'ın görünümü ve oyun mekanikleriyle birleşiyor. Bunun yanında savaşlarda dev kahramanları da kontrol ederek ordularımıza liderlik etmelerini sağlayabiliyoruz.

Siegefall bir yandan kendi kalemizi inşa ederek güvenliğini sağlıyoruz, diğer yandan ordularımızı oluşturup düşman kalelerini kuşatıyoruz. Savaşlarda özel kartları kullanarak düşman üzerine yanan kayalar, yıldırımlar fırlatabilmemiz ve ejderhalar salabilmemiz de mümkün.

YORUMLAR