SleepWin 1.1.3.0 (winphone)

SleepWin

SleepWin
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İdeal uyku ve uyanma saatlerinizi önerme kabiliyetine sahip olan SleepWin, düzenli bir hayat için en önemli adımı atmanızı sağlıyor.

Alarm uygulamalarından daha fazlasını bekleyenler için hazırlanmış olan SleepWin, sizin için uyku esnasında hareketleri ve sesleri kaydedebiliyor, düzenli uyku istatistiklerinizi sıralıyor ve derin uyku süreçlerinizi size gösteriyor.

Uyku geçmişinizi bir günlük kadar disiplinli tutabilen SleepWin dilerseniz kendiniz ayarladığınız dönemde çalışıyor, veya otomatik olarak sürekli çalışmasına olanak tanıyabiliyorsunuz. Kaydedilen veriler size derin uykuya geçtiğiniz zaman aralığını gösteriyor. Uygulama içi bildirim sistemi sayesinde uyku saatinizi de bildirme özelliğine sahip olan SleepWin, düzenli bir gün ritmine dönüş yaşamakta sıkıntı çekenler için biçilmiş kaftan.

Akıllı alarm özelliği sayesinde derin uyku döngünüzün bittiği aralığı tespit eden uygulama, uyanmaya en müsait olduğunuz saatlerde sizi uyandırmaya çalışıyor. Hafif uyku düzeyine ulaştığınızda ve alarmın çalmasına az kaldığında bu mod faaliyet gösteriyor. Uyku süreniz azalıyor olsa da uyanma ve güne başlama süreciniz kolaylaşacaktır.

Kısa uyku modu sayesinde ise öğle arası kestirmek istediğinizde zaman hesaplamanıza gerek kalmıyor ve uygulama sizin için ideal zamanlamayı ayarlıyor.

YORUMLAR