Snake 1.2.2.0 (winphone)

Snake

Snake
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snake, klasik yılan oyununun Windows Phone için geliştirilmiş modern sürümüdür.

Snake, klasik yılan oyununun modern sürümüdür. Tamamen ücretsiz sunulan oyunu hem akıllı telefon hem de tabletinizde oynayabilirsiniz.

Bir zamanların en popüler beceri oyunlarından yılanın (snake) Windows Phone için tasarlanmış modern sürümü olan Snake ile geçmişi yad edebilirsiniz. Modern oynanışa sahip oyunda yılanı hareket ettirmek için tek yapmanız gereken ekrana dokunmak. Amacınız ise parmak hareketinizi takip ederek ilerleyen yılanın büyümesini sağlamak. Ancak bu sandığınız kadar kolay olmayacak. Zekice hazırlanmış engelli yollara takılmamanız gerekiyor.

Duyarlı ve sezgisel dokunmatik kontrollü oyunlarından biri olan Snake, farklı engeller içeren 30 benzersiz bölüm sunuyor. Bunlar içerisinde hem engelli hem de engelsiz seviyeler bulunuyor. Her seviye için tamamlanma durumunu görebiliyorsunuz. Yüksek puanlarınızı ve istatiklerinizi görmeniz için de ayrı bir menü mevcut.

Bir zamanlar Nokia telefonlarda önyüklü gelen ve yıllar geçmesine rağmen unutulmayan oyunlardan olan yılanın yeni nesil cihazlara uyarlanmış sürümü Snake, Windows Phone platformundaki en iyi yılan oyunu. Eğer sizler de yılan oyununu özlediyseniz, tamamen ücretsiz sunulan Snake’i indirerek hasret giderebilirsiniz.

Snake Özellikleri:

  • Modern stil ve akıcı oynanış
  • Tepkisel ve sezgisel dokunmatik kontroller
  • 30 eşsiz seviye
  • Yüksek puan ve istatistikler
  • Gelişmiş animasyonlar

YORUMLAR