Star Wars: Tiny Death Star 1.4.2.3 (winphone)

Star Wars: Tiny Death Star

Star Wars: Tiny Death Star
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars: Tiny Death Star, ücretsiz oynanabilen Yıldız Savaşları temalı bir simülasyon oyunu.

Star Wars: Tiny Death Star, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Yıldız Savaşları temalı simülasyon oyunlarından biri. Yıldız Savaşları’ndaki Darth Vader karakterinin yerini geçtiğimiz ve Death Star’ı yaratmak ve genişletmek için mücadele ettiğimiz oyun Disney ve NimbleBit tarafından geliştirilmiş, LucasArts imzasını taşıyan başarılı bir yapım.

Her Star Wars Türkçe adıyla Yıldız Savaşları hayranının oynaması gerektiğini düşündüğüm retro tarzı grafikleri ile dikkat çekenn Star Wars: Tiny Death Star oyununda Yıldız Savaşları evreninin karanlık tarafta bulunan İmparator Palpatine ve Darth Vader’ın yanında yer alarak tamamen yeni bir Ölüm Yıldızı (Death Star) inşa etmeye çalışıyoruz. Kazandığımız paraları İmparatorluğun kötü işlerinde kullanmak üzere harcıyoruz.

Karanlık Güçlerle ortak olarak tüm galaksiyi ele geçirme mücadelesi verdiğimiz Star Wars: Tiny Death Star’da en büyük Death Star’ı inşa etmemiz için tüm olanaklar sunuluyor. İnsanların yaşamını sürdürebilecekleri ve para kazanabileceğimiz 80 çeşit Star Wars temalı yapılar inşa edebiliyoruz. Yer altında da özel tesisler yaparak İmparatorluk birliklerine yardımcı olmamız mümkün.

Kendi Galaksi İmparatorluğunuzu kurmanıza izin veren Star Wars: Tiny Death Star, üstün grafikler sunmayan ancak kısa sürede bağımlılık yapan yapımlar arasında.

YORUMLAR