Starbucks Locator 2.0 (winphone)

Starbucks Locator

2.0
Starbucks Locator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    136

  • Üretici

    Lancelot Software

GPS ile en yakın Starbucks şubelerini bu uygulama ile bulabilirsiniz.

Starbucks kahvelerinin tutkunu musunuz? Muhtemelen sürekli olarak bulunduğunuz ortamlarda size yakın olan Starbucks şubelerinin yerlerini ezberlemişsinizdir. Ancak bulunduğunuz ortamların dışına çıktığınızda kahve içme döngünüzün bozulduğunu düşünüyorsanız ve size en yakın Starbucks'a gitmek için can atıyorsanız Starbucks Locator size ziyadesiyle yardımcı olacaktır.

Mobil cihazınızın konum belirleme seçeneğini kullanan uygulama etrafınızda bulunan en yakın Starbucks şubelerini listeliyor. Bu sayede abonesi olduğunuz kahveler için doğru adresi bulmanız mümkün. Normalde HERE Maps veya Google Maps gibi seçeneklerle bu işi çözmeniz mümkün olsa da kendini bu işe adamış olan bir uygulama ile daha hızlı sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Navigasyon için kullanacağınız harita HERE Drive, Maps ve Transit uygulamalarını da desteklediği için ulaşım için gerekli olan tüm bilgilerle kuşanmış oluyorsunuz. Uygulamayı açar açmaz karşınıza seçenekler çıkmaya başlıyor, ancak mil ile gösterilen mesafeleri değiştirmek için ayarlara ulaşmanız gerekiyor. Metrik ölçüm sistemini açmanızla birlikte Starbucks şubelerini gösteren sayfayı yenilediğinizde kilometre bazında mesafelerle daha alışık olduğunuz mesafe birimlerini hesaplayabilirsiniz.

Starbucks Card desteği de olan uygulamanın yurt dışında sıkıntısız çalışıyor olması güzel bir ek özellik olmuş, ama Türkiye'de bu durumun geçerli olup olmadığı şimdilik bir soru işareti. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamada reklamlardan kurtulmak için size uygulama içi satın alma teklifi sunuluyor.

ARTILAR

Hızlı

HERE Drive, Maps & Transit desteği

Ücretsiz

EKSİLER

YORUMLAR