Start Design (winphone)

Start Design

Start Design
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yaratıcılığınıza güveniyorsanız Start Design size birçok kişiselleştirme uygulamasının sunamadığı seçeneklerle geliyor.

Başlangıç ekranı ve kilit ekranı için birçok kişiselleştirme uygulamasına sahip olan Windows Phone kullanıcılarına Start Design yeni bir soluk getiriyor. Kullanıcıların kendi kişisel yeteneklerine yönelik fonksiyonlar sunan bu uygulama ile OneStart ile başladığınız noktadan bir adım sonrasına geçmeniz mümkün. Ne var ki, daha iyisini elde edebilmek için yaratıcılığınızı daha fazla zorlamanız gerekecek.

Başlangıç ekranındaki kişiselleştirmeyi her kareye düşen görsellere kadar aktarmayı başaran Start Design, sizin kendi tasarım skalanızı oluşturmanıza olanak tanıyor. Uygulamanın açılış ekranında direkt olarak size sunulan 4 seçenek ile karşılaşıyorsunuz. Türkçe dil desteği olmadığı için bu seçenekleri size birer birer anlatmakta yarar olacağı kanısındayım. Colors ile seçmiş olacağınız renk paletleri arka plan görseli olarak yerleşiyor. Picture ile seçmiş olduğunuz bölgelerde kısa yollarınıza bulanıklı efekti ekleyebiliyorsunuz. Columns, 2'den 6'ya kadar farklı rengin sütun gibi dizilmesini sağlarken kısa yollarınızı buna göre kategorize etmenizi mümkün kılıyor.

Advanced isimli seçenek birden fazla görseli kullanmanıza ve her biri için ayrı özel efektler katmanıza yardımcı oluyor. Kişiselleştirme seçenekleri gayet güzel olsa da uygulamada size sunulan temaların estetiği biraz düşündürücü olabiliyor. Kendi çabalarınızla bu işe giriştiğiniz takdirde ise harikalar yaratmanız mümkün. Göze çarpan bir başka husus da uygulamanın ücretsiz bir fonksiyon sunmadan ücret talep etmesi.

ARTILAR

Yenilikçi fonksiyonlar

Yaratıcı olanlar için harika

EKSİLER

Ücretli

Hazır seçenekler estetik değil

YORUMLAR