Start Screen Customizer 1.4.3.3 (winphone)

Start Screen Customizer

Start Screen Customizer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Start Screen Customizer, Windows Phone kullanıcıları için geliştirilen başarılı bir başlangıç ekranı düzenleme uygulaması.

Start Screen Customizer, Windows Phone'ları üzerinde başlangıç ekranı düzenlemek isteyenlerin kullanabileceğiniz ufak boyutlu ve ücretsiz bir uygulama. Özellikle Windows Phone başlangıç ekranı arka plan rengini değiştirmenizi sağlayan uygulama, aynı zamanda bir takım değişiklikler daha yapabilmeniz için imkan sunuyor.

Yararlı olabilecek kişiselleştirme uygulamaları arasında yer alan Start Screen Customizer sayesinde her gün farklı bir başlangıç ekranı rengi seçerek telefonunuzu farklılaştırabiliyorsunuz. Sürekli olarak aynı ekranı görmekten sıkılan Windows Phone kullanıcılarının oldukça beğeneceğini düşündüğüm uygulamayı ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Sade ve şık arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde seveceğinizi düşündüğüm uygulama, Windows Phone sahipleri tarafından kesinlikle denenmeli. Günlük ruh halinize göre ister koyu ister açık isterseniz de rengarenk bir başlangıç ekranı yapabilmeniz mümkün.

YORUMLAR