Stick Hero 1.3.0.0 (winphone)
Stick Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    34

  • Üretici

    Ketchapp

Stick Hero, çıldırtacak kadar zor ancak bağımlılık yapan bir beceri oyunu ve Windows Phone'da oldukça popüler.

Stick Hero, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz sinir bozucu beceri oyunlarından biri. Çift haneli rakamlara ulaştığınızda sevineceğiniz zorlukta bir beceri oyunu olan Stick Hero’da tek yapmanız gereken çubuğunuzla platformlar arası köprü kurmak. Ancak bu o kadar zorlaştırılmış ki oyunu ilk açtığınızda oyuna başlamanızla bitirmeniz bir oluyor.

Sinirleri alt üst eden popüler mobil oyunların arkasındaki isim Ketchapp’ın yapımlarından biri olan Stick Hero oyunu resmi olarak Windows Phone platformunda indirilebilir değil ancak başarılı bir kopyası mevcut. Hem oynanış hem de görsel açıdan orijinalinden bir farklılık göstermiyor.

Oyunda başında kırmızı bandı olan ninja kılığına bürünmüş bir karakteri kontrol ediyoruz. Amacımız platformlar arasında geçiş yapmak. Bunun için uzayıp kısalabilen çubuğumuzdan yardım alıyoruz. Oynanış kulağa basit gelse de oldukça zor. Platformlar arası gezinmek için çubuğun boyunu çok iyi ayarlamamız gerekiyor. Biraz fazla veyahut biraz kısa yaptığımızda karakterimiz düşüyor ve oyuna yeniden başlıyoruz. Bu yetmezmiş gibi çubuğun altında bulunan meyveleri toplamamız gerekiyor. Tabii hep aynı karakterle oynamak istiyorsanız bunu es geçebilirsiniz.

Oyunun kontrol sistemi ise oldukça basit. Platformlar arası geçiş yapmak için kullandığımız çubuğun boyunu ekrana basılı tutarak ayarlıyoruz. Ne kadar dokunursak çubuğun boyu o kadar uzun oluyor. Yani çok basit ancak hassas bir kontrol düzeneği tercih edilmiş.

Stick Hero, ilk oynadığınızda basit gelecek ancak alıştığınızda bırakmak istemeyeceğiniz, sürekli yeniden başlayarak kısır döngüye gireceğiniz bir beceri oyunu.

YORUMLAR