Stop Restart App 1.0.15152.265 (winphone)

Stop Restart App

Stop Restart App
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stop Restart App, Windows Phone telefonların yeniden başlatma, şebeke, kablosuz sinyal sorunlarını çözen bir düzeltme aracı.

Stop Restart App, Windows Phone 8.1 cihaz sahiplerinin yaşadığı şebeke işaretinin yok olması, kablosuz ağ bağlantısının stabil olmaması, telefonun kendini belli aralıklarla yeniden başlatması gibi sorunları çözmek amacıyla geliştirilmiş bir düzeltme aracı diyebilirim.

Windows Phone 8.1 Update 2 güncellemesini alan Windows Phone telefonlarda genel olarak yaşanan kablosuz sinyalin olmaması, şebeke bağlantısının yapılamaması, restart sorununa çözüm getiren güncelleme aslında Microsoft tarafından yayınlandı ve Nokia Lumia 930, 830, 810, 730 başta olmak üzere birçok cihaz bu güncellemeyi aldı. Cihazınızı güncelleyerek son güncellemede yaşanan mühim sorunları kökten çözebiliyorsunuz. Lakin bazı telefonlar Microsoft sunucularına bağlanamadığından güncellemeyi alamıyor; dolayısıyla sorun devam ediyor. Siz de bu şansız kullanıcılar arasında iseniz Stop Restart App ile tek dokunuşla Windows Phone telefonunuzu eski günlerine kavuşturabilirsiniz.

Uygulamanın çalışma mantığı ise oldukça basit. Açtığınızda ilk olarak telefonunuzun sorunu düzelten güncellemeyi alıp almadığı kontrol ediliyor. Eğer telefonunuz güncellemeyi almadıysa uygulama otomatik olarak düzeltmeyi yüklüyor. Düzeltmenin başarılı olması için Microsoft’un iki önemli uyarısı var: Kablosuz ağ bağlı olmak ve pilin şarjının iyi olması. (pil yüzdesi sona yaklaşmışsa olası kapanmada sistem zarar görebilir)