Strung Along 2015.115.2014.710 (winphone)

Strung Along

Strung Along
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Strung Along, tahtadan bir kuklayı kontrol ettiğiniz bir beceri oyunu.

Strung Along, Windows Phone cihazımda şimdiye kadar oynadığım platform oyunları arasında en zoru diyebilirim. Tahtadan yapılmış bir kuklayı kontrol ettiğimiz oyun zorluk düzeyini ilk bölümlerden göstermeye başlıyor.

Tüm platformlarda oynanabilir bir platform – beceri oyunu olan Strung Along, fizik tabanlı oynanışa sahip ancak benzerlerinden oldukça farklı. Şapkalı ve tek gözlüğü bulunan tahtadan bir kuklayı düz yolda kontrol etmeye çalışıyoruz. Oyunun başlangıcında kuklayı yürütmeyi, adım atmayı öğreniyoruz. İlerledikçe karşımıza engeller ve hareketli platformlar çıkıyor ve oyun zorlaşmaya başlıyor. Tabii ki hareketleri öğrendikten sonra oyun daha keyifli hale geliyor ve bölüm sayısı yetmiyor.

Benzersiz bir oynanış sunan Strung Along’un kontrolleri ise son derece basit. Ekranın sağ ve sol tarafına konumlandırılmış renkli butonları kullanarak kuklayı yürütüyoruz. Bu oldukça basit gelebilir ancak dengeyi sağlamak adına bu butonları büyük ustalıkla kullanmamız gerekiyor. Öyle ki fazla bastığınız vakit kuklanın ayakları ayrılıyor veya az bastığınızda platforma ayak basmadan kendinizi yerde buluyorsunuz. Kısacası denge üzerine kurulu bir oyun ve oynamayı öğrendiğinizde kesinlikle eğleneceğiniz bir yapım.

Zamanlama ve denge gerektiren bulmacalar içeren 40 bölümü içerisinde barındıran oyunda alıştırma yapacağımız sonsuz oyun modu da yer almakta. Bu sayede kuklayı profesyonel bir şekilde kontrol etmeyi öğrenebiliyor, kendinizi geliştirebiliyorsunuz.

Bulmaca, platform, beceri türünü harmanlayan bir yapım olan Strung Along, Windows Phone platformunda da sorunsuz bir oynanış sunuyor.

YORUMLAR