Super Goalkeeper - Soccer Game 0.7.0.0 (winphone)

Super Goalkeeper - Soccer Game

Super Goalkeeper - Soccer Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Goalkeeper - Soccer Game, Windows Phone'daki en iyi penaltı kurtarma oyunu.

Super Goalkeeper - Soccer Game, Windows Phone cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi kalecilik oyunu. Birinci şahıs kamera açısıyla kendinizi gerçekten kalede hissedeceğiniz oyunda en iyi penaltı atışı yapan oyuncunun şutlarını kurtarmak için ter dökeceksiniz.

Windows Phone platformunda ücretsiz indirilmeye sunularak bizleri şaşırtan Super Goalkeeper, klasik maç yapmaya dayanan futbol oyunlarından sıkılanlar için harika bir seçenek. Yeşil sahalara kaleci olarak ayak bastığınız oyunda dünyanın en iyi kalecisi unvanına sahip olmaya çalışıyorsunuz. Bu tabii ki kolay değil. Oyunun başında toplar ya üzerinize atılıyor ya da yerden yavaşta geliyor. Lakin seviye atladıkça köşelere giden, aniden yön değiştiren şutları çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Stadyum efektleriyle daha da havalara gireceğiniz oyunda sonsuz ve arcade modu olmak üzere iki seçeneğiniz var. Sonsuz modda ne kadar fazla penaltı kurtarırsanız seviyeniz o kadar artıyor. Tecrübe kazanmaya yönelik bu modda ne kadar iyi iş çıkartırsanız o kadar iyi puanınız oluyor. Puanlarınızı yeni kaleci eldiveni ve top almak için kullanabiliyorsunuz. Diğer oyun seçeneğiniz arcadede ise 3 can veriliyor. Yani 3 şut içeri aldığınızda oyun sonlanıyor.

Oyunun kontrolleri ise hemen alışılacak tarzda yapılmış. Kalecinin kendisi yerine geçtiğinizden tek yapmanız gereken parmağınızı topun geldiği yöne sürüklemek. Tabii ki topun geleceği noktayı iyi hesaplamanız gerekiyor. Normal toplar olmasa da falsolu olanlar oldukça şaşırtıyor. Neyse ki hassasiyet çok iyi ayarlanmış; dilediğimiz gibi hareket edebiliyoruz.

Super Goalkeeper - Soccer Game, oyun aralarında reklam çıkmasaydı ve sabit reklamlar içermeseydi 5 üzerinden 5 puan almayı hak edecekti. Reklamlar dışında oyun gerçekten bağlıyor ve de bu platformda şu ana kadar oynadığım en iyi kalecilik oyunu.

YORUMLAR