Swift Launcher 1.1.0.2 (winphone)

Swift Launcher

Swift Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone 8.1 ile gelen bildirim ekranını daha pratik bir hale getiren Swift Launcher ile yeni kısa yollar atamanız mümkün.

Windows Phone 8.1 ile gelen yeni bildirim ekranından daha da fazla faydalanmak isteyen kullanıcılara pratik bir çözüm yolu Swift Launcher isimli bu uygulamadan geliyor. Sevdiğiniz uygulamalara tek bir sürükleme ile ulaşmanızı sağlayan bu araç ile Android'in Lollipop sürümünden geride kalmayacak bir kullanım kolaylığı sizlere sunuluyor. Bu yeni pratik çözüm yolu sayesinde el altında ulaşmak istediğiniz tüm uygulamalara beklediğinizden de kısa sürede ulaşabiliyorsunuz.

Atayacağınız kısa yollar sadece oyun veya uygulamalar olmak zorunda değil. Ayarlar içerisinden ihtiyaç duyduğunuz bir kısım da derhal kullanımınıza hazır bir kısa yol olarak atanabiliyor. Bunlara örnek olabilecek seçenekler arasında hücresel bağlantı, Bluetooth, ışık gibi seçenekler var. Bildirim ekranınını tamamen temizlemek isterseniz bu kısa yollar arayüzden kaybolmayacak. Kurmuş olduğunuz Swift Launcher sayesinde sosyal ağ mesajlarınızın tümünü ortadan kaldırsanız da kullanmak istediğiniz kısa yollar yerinde duracaktır.

Kullanım kolaylığı sağlayabilecek yeni bir uygulama ile işletim sisteminizin arayüzüne yenilik katmak istiyorsanız kullanımınıza uygun tercihleri atamanızı sağlayan Swift Launcher size kaliteli bir deneyim sunacaktır. Üstelik uygulama tamamen ücretsiz.

ARTILAR

Pratik ve kullanışlı

Ücretsiz

EKSİLER

Live Tile estetiği bu uygulamayla sunulamıyor