Talking Ginger 2 (winphone)

Talking Ginger 2

Talking Ginger 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Talking Ginger 2 oyununda konuşan kedi Ginger'ın en mutlu gününde yanında bulunuyorsunuz.

Talking Ginger 2, konuşan kedi Ginger’a doğum gününde eşlik ettiğimiz, onunla eğlenceli oyunlar oynadığımız bir Windows Phone oyunu.

Çocukların oynarken eğleneceği, uzun süre sıkılmadan oynayabilecekleri tarzda bir mobil oyun olan Konuşan Ginger 2 oyununda sevimli kedimizi doğum gününde yakalıyoruz. En mutlu gününde yanımızda olmamızı isteyen Ginger, tüm şirinliğiyle karşımıza çıkıyor. Oyuna çift katlı çikolatalı doğum günü pastasını yedirerek başlıyoruz. Pastasını afiyetle bitiren Ginger’ın mutluluğunu devam ettirebilmek adına onu türlü meyvelerle, sebzelerle beslemeye devam ediyor ve oyunlara geçiyoruz. Lakin Ginger’ı mutlu edebilmek dünyanın en zor işlerinden. Her yemeği yememekle birlikte oyun oynamayı bıraktığımızda sıkılmaya başlıyor, yüzünü asıyor.

Konuşan Ginger 2 oyununda mini oyunlar da yer almakta. Kısa sürede olabildiğince fazla doğum günü mumu söndürme, parti düdüğünü öttürme, yapbozlar gibi Ginger’ı mimiklerini ön plana çıkaran eğlenceli oyunlar bulunmakta. Ginger’ı çoşturan bu oyunları kaydedip sonradan izleme veya paylaşma şansına da sahibiz.

Talking Ginger 2 Özellikleri:

  • Ginger, dediğinizi anlar ve kendi sevimli ses tonuyla tekrarlar.
  • Ginger’ı kızdıracak, güldürecek oyunlar oynayabilirsiniz.
  • Ginger’ı parti düdüğünü üflerken veya mumu üflerken kesinlikle görmelisiniz.
  • 50’den fazla farklı mini bulmacayla Ginger’ın dünyasına girebilirsiniz.
  • Ginger, doymak bilmiyor ve tüm yemekleri yemiyor. Onu beslemek oldukça zor.
  • Ginger’ı geçirdiğin vakti kayıt altına alabilir ve paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR