Talking Ginger 2.2.1.0 (winphone)

Talking Ginger

Talking Ginger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Talking Ginger, konuşan sevimli yavru kedi Ginger ile oyunlar oynayacağınız eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Talking Ginger (Konuşan Ginger), My Talking Tom oyunundan esinlenerek hazırlanmış bir çocuk oyunu ve Windows Phone platformunda da ücretsiz indirilmeye sunulmuş. Ginger adında sevimli mi sevimli yavru bir kediyle oyunlar oynadığımız, onunla konuşabildiğimiz eğlenceli bir oyun ve reklam içermediğinden çocuğunuzun veya küçük kardeşinizin rahatlıkla oynayabileceği türde bir mobil oyun.

Outfit7 imzasını taşıyan popüler çocuk oyunlarından biri olan Talking Ginger Türkçe adıyla Konuşan Ginger’da bu sefer sarı sevimli bir yavru kedi ile arkadaşlık kurmaya çalışıyoruz. Onu besleyebiliyor, gıdışını okşayabiliyor, tuvaletini yaptırabiliyor, yıkayıp kurulayarak tertemiz olmasını sağlayabiliyoruz.

Dediklerimizi kendi ses tonu ile tekrar eden ve gülüşü ile biz bizden alan sevimli kedimiz Ginger ile ufak oyunlar da oynayabiliyoruz. Diş macunu köpüklerini patlatma, tuvalet kağıdını bitirmeye çalışma, yapboz gibi mini oyunlar oyuna renk katan öğeler arasında. Eğlenirken çocuklara mesaj veren öğeler de yok değil. Çocuklara düzenli diş fırçalamayı aşılamak amacıyla dişimizi Ginger ile birlikte fırçalayabilmemiz gibi.

Konuşan Ginger ile gülüp eğlenerek geçirdiğimiz vakti arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Ginger’ın yaptığı tüm eğlenceli şeyleri bir videoya çekerek Facebook ve YouTube’da paylaşabiliyoruz.
Çocuğunuz veyahut küçük kardeşiniz için hem eğlenebileceği hem de birşeyler öğrenebileceği bir mobil oyun arıyorsanız Talking Ginger (Konuşan Ginger) oyununu indirmenizi öneririm. Ücretsiz olması ve reklam içermemesi ve eğlenceli oynanış sunması ile çocuğunuz için en ideal oyunlar arasında.

Talking Ginger Özellikleri:

  • Yavru kedi Ginger'ı sevin, okşayın, besleyin ve verdiği tepkilerle kendinizden geçin.
  • Ginger'ı yatırmadan önce ona sıcacık bir duş aldırın, tüylerini saç kurutma makinesiyle kurutun.
  • Ginger ile birlikte dişlerinizi fırçalayın.
  • Ginger ile geçirdiğiniz eğlenceli saatleri videoya çekin ve arkadaşlarınızla paylaşın.

YORUMLAR