Tatil Sepeti 1.0.0.0 (winphone)
Tatil Sepeti
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    33

  • Üretici

    Dotto Bilişim

Tatil Sepeti Windows Phone uygulaması ile yurt içi ve yurt dışı otellerden rezervasyonunuzu yaptırabiliyor, uçak biletinizi uygun fiyatlara bulabiliyorsunuz.

Tatil Sepeti, sıcakların bastırdığı şu günlerde oldukça işinize yarayacak bir Windows Phone uygulaması. Hem yurt içindeki hem de yurt dışında binlerce otele oturduğunuz yerden rezervasyon yapabilmenin haricinde dilediğiniz havayolundan uçak bileti satın alma işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Tatilcilerin en çok tercih ettikleri platform olan tatilsepeti.com’un Windows Phone uygulaması geç te olsa yayınlandı ancak beklediğimize değdi diyebilirim. Son derece modern ve kullanışlı arayüz üzerinden Tatil Sepeti’nin sunduğu tüm olanaklara erişmek mümkün.

Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz uygulamada yok yok diyebilirim. Yurt içinde hizmet veren 1500, yurt dışında hizmet veren 100.000’den fazla otelde sadece birkaç dokunuşla yerinizi ayırtabiliyorsunuz. Tatilinizi hangi otelde geçireceğinize karar veremiyorsanız Tatil Sepeti uygulaması bu noktada da yardımcı oluyor. Göz attığınız otelde daha önce konaklamış kişilerin yorumlarını okuyup kararınızı buna göre şekillendirebiliyorsunuz. Yorumların tamamen gerçek kişiler tarafından yapılmış olması oldukça güzel olmuş. Otel rezervasyonu yaptırmanın yanı sıra bilet alma hususunda da yardım alabiliyorsunuz. Seçtiğiniz otele farklı havayolları ile hangi fiyat üzerinden gideceğinizi görebiliyor, fiyat karşılaştırması yapabiliyor, ödemede de avantajlardan faydalanabiliyorsunuz.

Tatilcilerin en büyük iki sorununa çözüm getiren Tatil Sepeti’nin Windows Phone uygulaması oldukça kullanışlı olmuş. Hem arayüz şık ve sade, hem de otel rezervasyon ve uçak bileti satın alma işlemleri pratik ve güvenli. Yurt içi yurt dışı demeden sık sık tatile çıkan biriyseniz kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR