Tetra Lockscreen 1.1.0.4 (winphone)

Tetra Lockscreen

Tetra Lockscreen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tetra Lockscreen, Microsoft Garage tarafından geliştirilmiş kilit ekranı uygulamasıdır.

Tetra Lockscreen, Windows Phone’un stok kilit ekranından oldukça farklı bir deneyim sunan, işlev açısından Android cihazlar için kullanılabilir olan Next Lock Screen adlı kilit ekranı uygulamasına oldukça benzeyen yepyeni bir Microsoft uygulamasıdır.

Microsoft Garage tarafından ücretsiz olarak sunulan Tetra Lockscreen, en basit deyişle widget’ları kilit ekranınıza getiren bir uygulama. Windows Phone’un en son sürümü olan 8.1 güncellemesine ihtiyaç duyan uygulama mevcut kilit ekranınızın yerine geçiyor.

Modern, sade tasarlanmış bir kilit ekranı uygulaması olan Tetra Lockcreen ile kilit ekranınızdan diğer bir deyişle telefonunuzu açmadan yaklaşan etkinliklerinizi görüntüleyebilir ve basit zaman tüneli üzerinden gününüzün ne kadar yoğun geçeceğini görebilirsiniz. Takvimin yanı sıra mevcut konumunuzu sokak harita üzerinden görüntüleyebilir ve bulunduğunuz yere yakın bir yerde etkinliğinizin olup olmadığını görebilirsiniz. Ayrıca spor yapmayı seven biriyseniz gün içerisinde ne kadar yol yürüdüğünüzü, adım attığınızı ve kalori yaktığınızı görebilir; günlük ve haftalık olarak görüntüleyebilirsiniz. Günlük aktivitelerinizi takip etmenin yanında tam fonksiyonel kronometre de kullanımınıza sunuluyor.

Not: Uygulama aktivitelerinizi takip etmek için cihazdaki dahili sensörleri kullanmaktadır. Aktivite izleme özelliğinden faydalanabilmeniz için Nokia SensorCore teknolojisini kullanan bir cihaza sahip olmanız gerekmektedir.

YORUMLAR