The House 2 (winphone)

The House 2

The House 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The House 2, ufak bir kasabada bulunan lanetli evin gizemini ortaya çıkardığınız point and click türünde Windows Phone oyunu.

The House 2, karanlık ortamda geçen oyunları çekici buluyorsanız sizi uzun süre ekran başına kilitleyecek bir yapım ve adından da tahmin edeceğiniz üzere korku – gerilim türünde. Windows Phone platformundaki en başarılı point and click (işaretle ve tıkla) oyunları arasında olan yapım serinin iki oyununu bir arada sunuyor.

İşaretle ve tıkla ya da çoğumuzun kullandığı şekliyle point and click oyunlarına en güzel örnek olarak gösterebileceğim The House 2’de ufak bir kasabada mutlu mesut hayatını sürdüren, günün birinde tüm aile fertlerinin ölü bulunduğu bir ailenin evine konuk oluyoruz. Esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan ailenin yaşadığı evin aslında lanetli olduğunu öğreniyoruz. Tüylerimiz ürpermiş bir şekilde kapıdan giriyor ve evin gizemini çözmeye başlıyoruz.

Ailenin lanetli olduğuna inanan komşular tarafından kilitlenmiş, kimlerin yaşadığı belli olmayan evde sırrı ortadan kaldırmak için karanlık odalar arasında geçiş yapıyoruz. Amacımız komşuların duyduğu kadın çığlığının geldiği yeri tespit etmek, akabinde evin neden lanetli olduğunu ortaya çıkarmak.

The House 2, serinin önceki oyunu The House’u da bünyesinde barındırdığından uzun süreli oynanış sunuyor. Olabildiğince karanlık odalarda, ürküten ses efektleri ve müzikler eşliğinde zaman geçirmelik enfes bir mobil oyun.

YORUMLAR