Timer C 1.0.0.3 (winphone)

Timer C

Timer C
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone cihazınız için ücretsiz bir kronometre arıyorsanız Türkçe dil desteği olan Timer C hoşunuza gidebilir.

Windows Phone için yalın bir kronometre uygulaması arıyorsanız Timer C işinize yarayacaktır. Windows Phone ne yazık ki işletim sistemindehazır bekleyen bir kronometreye sahip olmadığı gibi yerel bir uygulama ile de bu hizmeti vermiyor. Onun yerine kollarını sıvayan üçüncü parti üreticilerinden bu tarz çalışmalar geliyor. Timer C de bu üçüncü parti uygulamalardan biri ile sınırlı kalmıyor, Türkçe dil desteğiyle de gelmeyi başarıyor. Ne de olsa bahsi geçen uygulama yerli ve Cüneyt Kuytul tarafından hazırlanmış.

Cep telefonunda kronometre ne işe mi yarar? Öncelikle tur sayacı ve geri sayım aracı da olan bu uygulama ile dilerseniz yemek yaparken geri sayım kullanabilirsiniz, veya bisikletinizle gezdiğiniz parkurlarda turları sayabilirsiniz. Evde veya salonda fitness yapma gibi bir eğiliminiz varsa kronometre sizin performans ölçümünüz için faydalı olacaktır. Hayatın akla sonradan gelebilecek birçok alanda yardımcı bir sayaç pratik imkanları yanında getirebiliyor.

Ücretsiz bir kronometre arayan Windows Phone kullanıcıları için Türkçe dil desteğiyle hazırlanmış bu uygulama sade ve kolay anlaşılır arayüzüyle dikkat çekiyor. Eğer halihazırda memnun olduğunuz bir kronometreniz yoksa bu uygulamayı mutlaka deneyin derim.

YORUMLAR