Top Apps 1.0.2.0 (winphone)

Top Apps

Top Apps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Apps, Windows Phone cihazınız için oyun seçmenizde yardımcı olan ücretsiz bir uygulama.

Top Apps, Windows Phone telefonunuz için oyun bulmanıza yardımcı olan ücretsiz bir araç olarak öne çıkıyor. Her hafta birbirinden popüler oyunları listeleyen Top Apps ile “Bu hafta sonu mobil cihazımda hangi oyunu oynasam?” sorusu son buluyor.

Windows Phone, Mağaza yönünden diğer platformlarda oldukça geride. Uygulama ve oyun çeşitliliği oldukça az olmakla birlikte yeni çıkanları da yakalamak son derece güç. Neyse ki platformdaki bu açığı kapatmak üzere geliştirilmiş çok sayıda uygulama mevcut. Top Apps de bunlardan biri.

Haftanın dikkat çeken oyunlarını listeleyerek Windows Phone cihazınız için oyun seçiminde yardımcı olan Top Apps uygulamasını benzerlerinden ayıran önemli bir özelliği var. Listelenen oyunlar sadece isim, puan ve kısa açıklamalarıyla birlikte karşımıza çıkıyor. Ayrıca oyunun kısa bir tanıtım videosunu izleyebiliyoruz. Diğer platformlarda zaten olan bir şey bu ancak Windows Phone’da bu özellik bulunmuyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve de en önemlisi reklamlarla dolup taşmayan uygulamanın arayüzü de son derece sade tasarlanmış. Oyun önerilerine, Windows Phone için yeni çıkmış oyunlara ve oyun dünyasından haberlere sekmeli yapı sayesinde tek dokunuşla ulaşmak mümkün.

Top Apps uygulaması da benzerleri gibi oyunları doğrudan kendi içerisinden indirme seçeneği sunmuyor. Oyunları indirmek için Windows Phone’un kendi mağazasına gitmeniz gerekiyor.