Trap Pad 2.0.1.1 (winphone)

Trap Pad

Trap Pad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DJ olmaya hevesli herkes için ideal bir uygulama olan Trap Pad ile Trap Beat müziği yapın, kaydedin ve paylaşın.

Trap Beat müziğine yakından ilgi gösteren herkes için ilginç bir uygulama olan Trap Pad sayesinde kendinizi bir DJ gibi hissedeceksiniz. 72 tane farklı ses kalıbını bünyesinde barındıran uygulama sayesinde perküsyon, vokal, synthesizer ve efektler eşliğinde kendi Trap Beat müziğinizi bestelemeniz mümkün. Bununla da kalmayan uygulama online etkileşim de yaratmanızı sağlıyor.

Öncelikle müziklerinizde kişisel kalıplar oluşturabildiğinizi ve bununla aşama aşama mükemmel bestenizi yaratabildiğinizi belirtelim. Tüm bu projeyi canlı olarak sunmanız mümkün olduğu gibi elde edilen ürünü ses dosyası olarak kaydedip isimlendirmeniz de mümkün. WAV dosya formatında kayıt yaptığınız için MP3 formatından bir gömlek üstün ses kalitesine ulaşabiliyorsunuz.

Elde ettiğiniz sonuç Soundcloud ile uyumlu olduğu için bestelerinizi yüklediğiniz profilinize direkt yeni çalışmalarını ekleyebiliyorsunuz. DJ merakı olan herkes için harika bir başlangıç olabilecek Trap Pad, Trap Beat ses kalıpları konusunda da başarılı. Electro ve DubStep meraklıları için üreticinin diğer uygulamalarına da bakmayı tavsiye ediyoruz.

ARTILAR

Soundcloud desteği

Ücretsiz

EKSİLER

YORUMLAR