Troll Wars 1.3.0.0 (winphone)

Troll Wars

Troll Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    154

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Troll Wars, ücretsiz oynayabileceğiniz popüler savaş stratejisi oyunudur.

Troll Wars, stratejik planlama ve etkileyici savaş öğelerini başarılı bir şekilde harmanlayan savaş stratejisi oyunudur. Büyücüler, Ejderhalar ve diğer etkileyici yaratıklardan oluşan ordunuzu kurmaya ve dünyanın dört bir yanından katılan oyunculara karşı mücadele etmeye hazır mısınız?

Windows Phone 8’li akıllı telefonunuz veya tabletinizle oynayabileceğiniz eğlenceli strateji oyunu Troll Wars, Troller ve Cadılar adını taşıyan iki tarafın bulunduğu oynadıkça zevk alacağınız bir oyun.

Türkçe dil desteği de sunmasıyla öne çıkan oyunda amacınız, köyünüzü kurmak ve düşmana geçit vermeyecek şekilde geliştirmek. Bunun için tek başınıza mücadele edebilir veya müttefiklerle gücünüzü birleştirebilirsiniz. Ordunuza ek paralı askerler alabilir ve ordunuzu okçu kuleleriyle, bombalarla ve türlü tuzaklarla savunabilirsiniz.

Online platformda çalışan bir oyun olduğu için sürekli internet bağlantınıza ihtiyaç duyan Troll Wars’u açar açmaz taraf seçme ekranı ile karşılaşıyorsunuz. Troller mi? Cadılar mı? kararını verip oyuna başlıyorsunuz. Oyunda Türkçe dil seçeneği sunulması ise yabancı dil bilmeyenler için büyük avantaj Zira oyunun başlangıç aşamasında çıkan ve oyundaki savaş öğelerini tanıdığınız, köyünüzü geliştirmeye yönelik yapmanız gerekenleri oldukça uzun metinler oluşturuyor.

Troll Wars, bir zamanların popüler oyunu Hugo ve Şila karakterlerini bir araya getiren oldukça eğlenceli ve bağımlılık yaratıcı bir oyun.