Zombie Anarchy

Zombie Anarchy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,029
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Zombie Anarchy, Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Zombie Anarchy eğer Walking Dead dizisine benzeyen bir hayatta kalma macerası yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil zombi oyunu.

Windows 10 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Zombie Anarchy'de bizi acımasız bir zombi kıyameti bekliyor. Zombiler şehirleri istila etmeye başladıktan sonra insanlar giderek köşeye sıkışıyor. Yiyecek ve su gibi temel ihtiyaçları karşılamak bile bir ölüm kalım mücadelesine dönüşmüş halde. Bu şartlarda karşımıza çıkan tek tehlike de zombiler değil. Sahip olduklarımızı yağmalamaya çalışan diğer insanlar zombilerden de tehlikeli olabiliyor. İşte biz bu dünyada yıkılan medeniyeti baştan inşa etmek ve insanlara yaşayabilecekleri bir yer sunmak için mücadele ediyoruz.

Zombie Anarchy^de tek kahramanla başladığımız maceramız boyunca farklı yeteneklere sahip kahramanlar bize katılıyor. İlk iş olarak kendi kampımızı kuruyoruz ve bütün operasyonlarımızı bu kamp üzerinden yönetiyoruz. Kampımızı kurduktan sonra kahramanlarımızı erzak ve kaynak toplamak için haritanın farklı yerlerine gönderiyoruz. PvP savaşlarında da diğer oyunculara karşı savaşabiliyoruz.

Gameloft tarafından geliştirilmiş Zombie Anarchy'de gerçek zamanlı savaş sistemi yer alıyor. Oyunun grafikleri ise bir hayli yüksek kaliteye sahip.