TSR 2014 1.0.0.1 (winphone)

TSR 2014

TSR 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TSR 2014, kaliteli grafikler eşliğinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir kayak oyunudur.

TSR 2014, Windows Phone platformu için hazırlanmış ücretsiz oynanabilen bir kayak oyunudur. Yüksek kalitede 3 boyutlu grafikleri ile dikkat çeken oyunu ister tek başınıza istereseniz de arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz.

Kış sporlarına ilgi duyanlara hitap eden TSR 2014, mobil cihazlar için optimize edilmiş hd grafikleri ve gerçeğe yakın fizik motoru ile öne çıkan harika bir oyun. Uzun süreli oynanışa sahip oyunda 9 farklı ülkede 12 pistte yarışıyorsunuz. En iyi zamanı yapmak için kendinizle yarışabilir veya arkadaşlarınızla zamana karşı mücadele ederek kimin en hızlı olduğunu gösterebilirsiniz. Seçtiğiniz kayakçı ile yarışmadan önce antrenman yapma şansına da sahipsiniz. Kayakçının 5 farklı özelliğini geliştirebilir, en iyi dereceyi elde edebilirsiniz.

İki farklı kamera açısı sunan oyunda yarışçınızı kolay bir şekilde yönlendirebiliyorsunuz. Telefonunuzu sağa/sola eğerek veya kaydırma hareketlerini kullanarak yarışçınızı kontrol edebilirsiniz. Kontrollere ilk başta zorlansanız da, oyunu oynadıkça alışıyorsunuz.

TSR 2014 Özellikleri:

  • Harika 3D grafikler
  • Uzun süreli oynanış
  • Antrenman modu
  • 2 farklı kontrol seçeneği
  • Farklı görüş açıları sunan kameralar

YORUMLAR