Basketball 3D

Basketball 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 935
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dumadu Games

Basketball 3D, boş zamanlar için ideal spor oyunları arasında ve Windows 8.1 cihazlar için de ücretsiz olarak geliyor.

Basketball 3D, Windows 8.1 üzeri bilgisayar ve tabletinize indirip boş zamanlarınızda kısa süreliğine açıp oynayabileceğiniz spor oyunları arasında. Ücretsiz ve ufak boyutlu olmasına rağmen oynarken keyif veren basketbol oyununda çoklu oyuncu desteği bulunmuyor ancak her biri oldukça zevkli üç oyun modu sayesinde bu eksikliği hissetmiyorsunuz.

Değiştirilebilir hareketli müzikleri ile dikkat çeken basketbol oyununda üç seçenek karşımıza geliyor. Top ve basketbol sahası seçimimiz yaptıktan sonra seçebildiğimiz oyun modları arasında Süreye Karşı, Meydan Okuma ve Ani Ölüm yer almakta. Süreye Karşı oyun modunu seçtiğimizde verilen süre içerisinde olabildiğince fazla sayıda topu sayıya çevirmemiz gerekiyor. Diğer bir deyişle yüksek puan yapmaya yönelik bir oyun seçeneği. Meydan Okuma oyun modunu seçtiğimizde verilen süreyi aşmadan hedef sayıya ulaşmamız gerekiyor. İlerledikçe daha fazla sayı atmamız gerekiyor. Ancak süre sabit duruyor. Son oyun modu olan Ani Ölüm ise sürenin olmadığı ancak fazla kaçırma lüksümüzün de olmadığı son derece zevkli bir oyun seçeneği. Her üç oyun modu da uzun süre oynattırıyor.

Oyun esnasında kazandığımız altınları kullanarak veya gerçek para ile satın alabileceğimiz öğeler de yok değil. Farklı bir topla oynamak, farklı bir basketbol sahası görmek, fazladan süre veyahut can almak isterseniz zar zor kazandığınız altınları gözünüzü kırpmadan harcamanız gerekiyor.

Basketball 3D, olağanüstü grafikler sunmuyor belki ama oynanılan süre boyunca kesinlikle eğlendiriyor. Spor oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ücretsiz ve ufak boyutlu olması açısından bir indirip deneyin derim.