Türkçe Market 1.0.0.0 (winphone)

Türkçe Market

Türkçe Market
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türkçe Market, Windows Phone Mağazası'ndaki Türkçe uygulamaları bulmanıza yardımcı olan bir mobil uygulamadır.

Türkçe Market, Windows Phone Mağazası’nda sunulan binlerce uygulama arasından Türkçe olanları bulmanıza yardımcı olan ücretsiz bir mağaza uygulamasıdır.

Microsoft’un mobil işletim sistemi Windows Phone Mağazası’nda 20.000’den fazla uygulama bulunuyor, bu sayı hızla artıyor. Çoğu mobil uygulamanın yeni nesil işletim sistemi Windows 8 ile entegre şekilde çalışması da Windows Phone’un kullanım oranını büyük ölçüde etkileyen unsur. Kullanıcı sayısı gittikçe artan bu platform her gün 500 yeni uygulama kazanıyor. Türkiye Mağazası’nda olsak ta uygulamaların çoğunluğu Türkçe dili desteklemediğinden ya işimize yarayacak olan uygulamayı yüklemekten vazgeçiyoruz ya da yabancı dilde kullanmak durumunda kalıyoruz veya alternatiflere yöneliyoruz. Tam bu noktada ihtiyacımız olan uygulama ise Türkçe Market adlı yeni bir mağaza uygulaması. Bu uygulama sayesinde Windows Phone platformu için geliştirilmiş Türkçe uygulamalara kolaylıkla ulaşabiliyoruz.

Binlerce uygulama arasından Türkçe dil destekleyenleri ayıran Türkçe Market, uygulamaları tıpkı Windows Phone Mağazası gibi kategorilere ayırarak sunuyor. Popüler ve ücretsiz uygulamalar, yeni ve popüler uygulamalar, en çok oy alan uygulamalar, popüler ücretli uygulamalar ve popüler ücretsiz oyunlar listeleniyor.

Windows Phone Mağazası’nda Türkçe uygulama bulmakta zorluk çekiyorsanız Türkçe Market adlı uygulama işinizi kolaylaştıracak.

YORUMLAR