UNUTULAN SÜNNETLER 1.0.0.0 (winphone)

UNUTULAN SÜNNETLER

UNUTULAN SÜNNETLER
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sünnet çeşitlerini takip edebileceğiniz ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

İslam dininin peygamberi Hz. Muhammed'in yaşam tarzı ve ahlaki değerler çerçevesinde bir araya gelen ve sünnet adıyla anılan örnek tutum ve davranışlar günümüz toplum yapısı içerisinde zaman zaman kendini gösterebilecek alanlardan mahrum olabiliyor. UNUTULAN SÜNNETLER isimli bu uygulama bu konuya ışık tutmaya çalışan ve günümüzde gözden kaçan bazı sünnet örneklerini yazılı olarak anlatan bir rehber.

İnanan insanların ahlaki felsefe ihtiyacını tamamlamak için kullanabilecekleri ve dünyalarını anlamlandırabilecekleri bu derleme birçok yazılı detaya sahip. Ne var ki Windows Phone için çıkan bu uygulama arayüz tasarımı konusunda daha fazla gelişim kaydetmeli. Osmanlı temalı turkuaz renkler belki beyaz yazı ile birlikte okunabilir bir zemin yaratıp renkli de görünmeyi başarıyor. Ne var ki, metin büyütme, bazı maddelerin altını işaretli bırakıp yer imi bırakma gibi özellikler de içerisinde olsa okuyanların ikinci göz atışlarında yazıyı daha kolay takip etmeleri mümkün olabilirdi.

Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama Türkiye'den Murat Ersin Agüloğlu'nun çalışması. Kendisi Windows Phone için birkaç uygulama ile yerli kullanıcılara yönelik hizmetler sunuyor.

YORUMLAR