UpdateAdvisor (winphone)

UpdateAdvisor

UpdateAdvisor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UpdateAdvisor, Microsoft'un Windows Phone kullanıcılarına ücretsiz sunduğu güncelleştirme danışmanı uygulaması.

Microsoft UpdateAdvisor, Windows Phone sistem güncellemesini sağlıklı bir şekilde yapmanıza yardımcı olan ücretsiz bir uygulama.

Telefonunuz için bir güncelleştirme olup olmadığını bildiren ve güncellemeye başlamadan telefonunuzda yer açmanıza yardımcı olan UpdateAdvisor (Güncelleştirme Danışmanı) uygulaması tüm Windows Phone kullanıcılarına sunulmuş. Eğer düşük depolama alanına sahip bir Windows Phone telefona sahipseniz bu uygulama yardımıyla cihazınızda yer açabiliyor ve yazılım güncellemesini sıkıntısız bir şekilde yapabiliyorsunuz.

UpdateAdvisor, aslında sistem güncellemesi için gerekli boş alanı gösteren ve güncellemeyi sorunsuzca yapıp yapamayacağınız hakkında bilgi veren, sorun varsa telefonunuzda müzik, resim, video, pod yayınları gibi fazla yer kaplayan dosyaları geçici süreliğine hafıza kartınıza ve OneDrive’a taşımanıza imkan tanıyan basit bir uygulama. Bu noktada üst seviye kullanıcı iseniz gereksiz, platforma yeni alışmaya başlayan bu işlerden de fazla anlamayan bir kullanıcı iseniz son derece yararlı bir uygulama diyebilirim.

YORUMLAR