Upward (winphone)

Upward

Upward
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Upward, Ketchapp'ın odaklanma ve beceri gerektiren popüler oyunu Bounce'un kaliteli bir kopyası.

Upward, Ketchapp’ın Android platformunda 1 milyon indirmeye ulaşmış Bounce oyununun başarılı bir kopyası. Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda sürekli zıplamaya programlanmış bir topla çıkabildiğimiz kadar yükseklere çıkmaya çalışıyoruz.

Ketchapp’ın bağımlılık yapan oyunları farklı isimlerle aynı kalitede Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor. Upward da bunlardan biri. Oyunda otomatik olarak zıplayan renkli topu kontrolümüz altına alarak platformun tepe noktasına çıkarmaya çalışıyoruz. Top kendiliğinden zıpladığından biz sadece ekranın sağ ve sol köşesine dokunarak yönlendirme yapıyoruz. Oyunu çekici kılan nokta ise topun yükselmesini sağlayan platform.

Platformda yükselmemizi engelleyen sabit – hareketli engeller olduğu gibi, daha yükseğe zıplamamızı sağlayarak kısa sürede puan kazandıran, zamanı yavaşlatan ve hızlandıran yardımcılarımız da bulunuyor. Yardımcılar simgelerle belirlenmiş ve onlar da her obje gibi renkli.

Oyunda topun kontrolü sağlamak son derece basit olmasına karşın ilerlemek oldukça zor. Topun yükselmesini sağlayan platform kesik yapıda ve yönü iyi ayarlamadığımız vakit rahatlıkla çarpıp düşebiliyoruz. Can hakkımız bulunmadığından yandığımız vakit puanları toplamaya sıfırdan başlıyoruz.

YORUMLAR