aa

aa

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,010
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Small reptile

aa, harika zamanlama, refleks, sinir sistemi gerektiren bölümler içeren eğlence dozu yüksek bir beceri oyunu.

aa, eğlenceli bir o kadar sinir bozucu bir oynanışa sahip boş zamanlarda kafa dağıtmak için oldukça ideal bir Windows 8.1 oyunu. Tamamen ücretsiz indirebileceğiniz oyunda sabit ve durağan bir platform üzerine elinizdeki sayıları büyük sabırla yerleştirmeniz gerekiyor.

Sinirlerinizi alt üst eden ancak bir türlü elinizden bırakamadığınız oyunlar vardır. aa da bunlardan biri. Tüm platformlarda kısa sürede popüler olmayı başaran oyunda tek yaptığınız elinizdeki sayılara dokunarak dönen platforma yerleşmelerini sağlamak. Ancak sayıları yerleştirmeniz gereken platform hem sabit olmadığından, hem de bazen belli bir hızda saat yönünde bazen de değişik hızlarda (platformun aniden hızlanması veya yavaşlamasından bahsediyorum) ters istikamette döndüğünden kafanız bir noktadan sonra oldukça karışıyor ve oyunun başında “Bu mu zor dedikleri oyun?” dediğiniz aa oyununda geçilmesi imkansız düşüncesine varacağınız bölümlerle karşılaşıyorsunuz. Bu noktada satın alım yaparak takıldığınız bölümü geçebiliyorsunuz -ki bunu önemiyorum- veya oyunun kurtlarından ipuçları alabilirsiniz.

Adından dolayı saçma birçoğumuzun saçma bulduğu oyunun oynadıkça sardığını rahatlıkla söyleyebilirim. Harika zamanlama, sabır ve refleks gerektiren yüzlerce bölüm sunan oyunda sayıları platforma yerleştirmek için sayılara dokunmanız yeterli oluyor. Sayıları yerleştirmek için bir süre sınırınız yok ki bu oyuna bir de süre kısıtlaması getirilseydi hiç oynanamayacak bir hal alırdı diye düşünüyorum.

aa oyunun Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarlarda oynanabilir olan sürümü resmi nitelikte değil ancak mobildekinden çok farklı olmadığını belirteyim.