Touchdown Hero: New Season

Touchdown Hero: New Season

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 71
  • DOSYA BOYUTU 32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Troopers

Touchdown Hero: New Season, retro görselleri, müzikleri ve ses efektleriyle nostalji yaşatan spor oyunları arasında.

Touchdown Hero: New Season, Windows platformunda hem telefon, hem tablet hem de bilgisayarda oynanabilen evrensel spor oyunları arasında. Ufak boyutlu olmasıyla hemen yükleyip oynamaya başlayabileceğiniz oyunda Amerikan Futbolu’nda sayı yapmanın iki yolundan birini deniyoruz. Deniyoruz diyorum; zira defans oyuncularını geçip sayı bulmak oldukça zor.

Agresif defans oyuncuları arasından sıyrılıp topu saha sonuna kadar getirebilmek amacımız ancak bunu başarmak hiç kolay olmuyor. Beklemediğimiz bir noktadan çıkan, birden üzerimize çullanan rakip oyuncuları farklı yollarla atlatmamız gerekiyor. Şaşırtmaca yaparak, dönerek, çevikliğimiz kullanarak aşılmaz denilen engeli aşıp sayı bulduğumuzda sevinç çığlıkları atıyoruz.

Retro görselleri, müzikleri ve ses efektleriyle daha çok atari döneminin oyuncularını çekeceğini düşündüğüm Touchdown Hero’da oyuncumuzu özelleştirme, mevcut oyuncumuzu değiştirme şansına sahibiz. Aynı şekilde rakip oyuncular da farklılık gösterebiliyor. Farklılık demişken, farklı hava koşullarında oynayabildiğimizi de söyliyim.