Uyku Testi 1.0.0.1 (winphone)

Uyku Testi

Uyku Testi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uyku problemi yaşayan insanların sorulara cevap vererek sonuçlara ulaşabileceği yerli bir uygulama.

Uyku problemi yaşayanlar için hazırlanmış bir uygulama olan Uyku Testi, geceleri rahat uyuyamamanın ardındaki sorunlarını arayan ve konu hakkında emin olmayan herkesin sorulan sorularla kendilerini teşhis edebilecekleri bir çalışmaya imza atıyor. Bu uygulamanın en büyük kozu elbette Türkçe olarak sunulması.

Uygulamanın size başlangıçta sunmuş olduğu manifesto şu şekilde: Uyku, benden ile sağlık arasındaki altın zincirdir. Sağlıklı uyku olmadan sağlıklı yaşam olmaz. Uyku vücudun dinlenmesini sağlayan bir hareketsizlik hali olmasının yanında, tüm vücudu yaşama yeniden hazırlayan bir yenileme dönemidir. Büyüme hormonunun en çok uyku sırasında salgılandığı, uykunun vücudun büyüme ve yenilenmesinde, öğrenme ve bellek fonksiyonlarının gelişmesinde çok önemli bir rol oynadığı bilimsel olarak ispatlanmıştır.

Bu uygulama ile gün içerisinde yaşadığınız yorgunluktan uyurken aldığınız pozisyona kadar ayrıntıları yakalayabileceğiniz sorular problemlerinize ışık tutacaktır. Uyku Testi Windows Phone cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama.

YORUMLAR