Vyclone (winphone)
Vyclone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , İspanyolca

  • TOPLAM İNDİRME

    45

  • Üretici

    Vyclone

Vyclone, aynı ortamda bulup video çektiğiniz kişiler ile farklı videoları bir araya getirmenizi sağlayan yararlı ve eğlenceli bir sosyal video uygulaması.

Vyclone, Android ve iOS versiyonlarından sonra Windows Phone için de çıkarılan sosyal bir video birleştirme uygulaması. Ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz uygulama, aynı bölgede bulunduğunuz kişiler ile çektiğiniz farklı videoları bir araya getirip birleştirme işlemini yapıyor.

Örneğin bir doğum günü partisine katıldınız ve arkadaşlarınız kendi akıllı telefonları ile videolar çekiyor. Vyclone bu farklı videoları bir araya getirerek tek bir eğlenceli video oluşturn bir uygulama. Komik ve kullanışlı olan Vyclone sayesinde arkadaşlarınız ile birlikte birbirinden güzel videolar meydana getirebilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak arkadaşlarınızın çektiği videolar ile kendi videolarınızın birleştirilmesi oldukça kolay. Siz sadece kendi çektiğiniz videoyu uygulamaya yüklüyorsunuz ve Vyclone işin geri kalanını sizin adınıza yaparka video birleştirme işlemini tamamlıyor. Video hazır olduğunda ise remix tuşuna basarak video üzerinde düzenleme yapabiliyorsunuz.

Tekli fotoğraf ya da video çekimine göre çok daha eğlenceli videolar oluşturabileceğiniz Vyclone'u Windows Phone'larınıza ücretsiz olarak indirip arkadaşlarınız ile birlikte mutlaka denemeniz gerekiyor.

YORUMLAR