Wallpaper HD 2.0.2.0 (winphone)

Wallpaper HD

Wallpaper HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wallpaper HD, farklı kategorilerde onlarca duvar kağıdını ücretsiz olarak sunan bir uygulama.

Windows Phone akıllı telefonunuzla birlikte gelen duvar kağıtları yeterli gelmiyorsa veya hiçbirini beğenmediyseniz Wallpaper HD adlı uygulama sunduğu birbirinden harika ve yüksek kalitedeki duvar kağıdı seçenekleri ile size yardımcı olacağını düşündüğüm bir uygulama.

Eski Windows Phone telefonlarla da uyumlu olan Wallpaper HD sayesinde duvar kağıdı bulmak için internette sayfa sayfa gezmenize gerek kalmıyor. Uygulamanın sunduğu duvar kağıdı seçeneği o kadar fazla ki kilit ekranınıza düşündüğünüze duvar kağıdını kesinlikle bulacağınızı söyleyebilirim.

Çözünürlük seçeneği sayesinde sahip olduğunuz Windows Phone telefonunuzun ekranına en uygun duvar kağıdını rahatlıkla bulabileceğiniz Wallpaper HD’nin en beğendiğim yanlarından biri duvar kağıtları gelişi güzel değil kategoriler halinde sunması oldu. Kategoriler sayesinde en çok indirilen ve en çok oy alan – beğenilen duvar kağıtlarını kolaylıkla görebiliyorsunuz. Uygulamanın sevdiğim diğer yanı ise duvar kağıdının çözünürlüğünü seçebiliyor olmanız ki bu seçenek çoğu uygulamada mevcut değil.

Duvar kağıdını uygulamadan ön izlemesini yapmanıza da izin veren uygulamada arama bölümü de mevcut. Kategorilerde sunulan duvar kağıtlarını beğenmediyseniz, daha özel bir duvar kağıdı arıyorsanız arama işlevi sorununuzu çözüyor.