Wallpapers 2015 1.1.0.0 (winphone)

Wallpapers 2015

Wallpapers 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

2015 yılının yeni arka plan fotoğraflarını

Windows Phone için ücretsiz olarak sunulan Wallpapers 2015, telefonunuza zerafet getirmek isteyen bir uygulama. İnternet üzerinden aradığınız görseli bulamıyorsanız ve kaliteli fotoğraflardan hazırlanmış bir seçkinin mobil cihazınızda olmasını istiyorsanız bu uygulamaya göz atabilirsiniz.

Sahip olduğu birçok fotoğrafı 20'den fazla kategoriye tasnifleyen Wallpapers 2015 özellikle de ev hayvanları, çiçekler, doğa manzaraları ve binalar konusunda ön plana çıkan kaliteli çalışmalara sahip. Uygulama içerisinde yer alan fotoğrafların ekstra bir koruma kalkanı olmadığı için tüm çalışmaları mobil cihazınıza kaydedebiliyorsunuz. Böylece kilit ekranıda dahi sınırsız kullanım sağlayan fotoğraflara ulaşmış oluyorsunuz.

Fotoğrafların yüksek sayılarla gelmesi nedeniyle arama sonuçlarında zorlanabileceğinizi düşünen ekip, dilediğiniz çalışmalara ulaşabilmeniz için anahtar kelime ile arama fonksiyonu da entegre etmiş. Duvar kağıtları konusunda kararsızsanız ve farklı seçenekler arasında dolaşmak istiyorsanız Wallpapers 2015 tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

YORUMLAR