What's the City 1.2.0.0 (winphone)

What's the City

What's the City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

What's the City, Windows Phone kullanıcıları tarafından en çok oynanan şehir bulmaca oyunu.

What's the City, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz şehir bulmaca oyunlarından biri. Dört resme bakıp şehri bulmaya çalıştığınız oyunda 100’den fazla seviye yani yüzlerce şehir karşınıza çıkıyor. Şehir bilginize güveniyorsanız bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

What’s the City, 4 Resim 1 Kelime oyunundan esinlenerek hazırlanmış bir bulmaca oyunu. Bu sefer bulmaya çalıştığınız kelime bir şehirden oluşuyor. Şehrin farklı noktalarında, farklı zamanlarda çekilmiş dört resme bakıp şehri bulmaya çalıştığınız oyun oynanış olarak serinin diğer oyunlarından farklılık göstermiyor. Yine harflere dokunarak kelimeyi yazıyoruz. Doğru bildiğimizde sonraki seviyeye ulaşıyoruz. Bölümler de çok kolaydan çok zora gidiyor. Diğer bir deyişle ilk bölümlerde daha çok kişi tarafından bilinen popüler şehirler çıkarken, sonraki bölümlerde sadece Google aramalarında çıkabilecek şehirler soruluyor.

Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan ve oldukça popüler olan What’s the City oyununda da joker hakkımız var. Bilemediğiniz, adını çıkartamadığınız şehirleri es geçmek için tüm yanlış harfleri eleme, doğru harflerden birini çıkarma ipuçlarından faydalanabiliyorsunuz. Tüm ipuçları bölüm geçtikçe kazandığınız altınlar karşılığında veriliyor.

4 Resim 1 Kelime, 4 Resim 1 Şarkı, Pic Combo gibi görsellerden yola çıkarak kelime bulmaya dayanan oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız What’s the City de hoşunuza gidecektir.