WiFi Monitor (winphone)

WiFi Monitor

WiFi Monitor
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WiFi Monitor, Windows Phone telefon kullanıcıları için hazırlanmış bir kablosuz ağ takip uygulaması.

WiFi Monitor, Windows Phone telefonunuzla internete girerken kablosuz ağdan bağlanmayı tercih ediyorsanız işinize yarayabilecek bir uygulama. Adından da tahmin edeceğiniz üzere uygulama çevrenizdeki kablosuz ağları takip ediyor ve en iyi sinyal veren kablosuz ağa bağlanmanıza yardımcı oluyor.

WiFi Monitor, daha çok iş ortamında işe yarayabilecek bir kablosuz ağ takip uygulaması diyebilirim. Bulunduğunuz yerde mevcut tüm kablosuz ağları görebileceğiniz ve indirme/yükleme durumlarını takip edebileceğiniz uygulama toplam 4 sekmeden oluşuyor. Dashboard sekmesinden kablosuz ağ hakkında detaylı bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Ağ adı, sinyal seviyesi, frekans aralığı, şifre güvenliği, IP adresi, hatta ne kadar süredir açık konumda olduğu bilgileri bu ekranda gösteriliyor. List sekmesinde çevrenizdeki tüm kablosuz ağlar gösteriliyor ve dilerseniz bağlanabiliyorsunuz. Graph sekmesinden adından da tahmin edeceğiniz üzere kablosuz ağlar grafik üzerinde gösteriliyor. Speed Test sekmesinden de çevrenizdeki kablosuz ağların indirme ve yükleme hızlarını öğrenebiliyorsunuz.

Çevrenizdeki WiFi erişim noktalarını analiz ederek ağınız için en iyi kanalı bulmanıza yardımcı olan WiFi Monitor, ücretsiz deneme sürümü olarak geliyor.

YORUMLAR