Zombie Face Photo Maker HD 1.0.0.0 (winphone)

Zombie Face Photo Maker HD

Zombie Face Photo Maker HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraflarınıza Zombie görünümü katacak filtreleri olan ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

Fotoğraf arşivinizde bulunan sevdiğiniz çalışmalara Zombie suratı eklemek istiyorsanız Zombie Face Photo Maker HD isimli bu Windows Phone uygulaması işinize yarayacaktır. Bu işlem için iki farklı yöntem de kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz fotoğraf arşivinden seçtiğiniz örneği bu uygulamaya aktarabiliyorsunuz, veya uygulamayı açarak direkt kendi arayüzü üzerinde işlemden geçirmek istediğiniz fotoğrafa ulaşıyorsunuz.

Sadece kendi fotoğraf arşivinizle yetinmeyen bu uygulama ile cihazınıza kayıtlı olduğu sürece her fotoğraf ile işlem yapabilirsiniz. Ünlü insanlarda da komik sonuçlar çıkartıp fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Benzer birçok uygulama video desteğiyle de ilginç işler çıkartırken Zombie Face Photo Maker HD ne yazık ki sadece fotoğraf düzenleme konusunda yardımcı oluyor.

Kolay anlaşılır ve hızlı sonuç veren uygulama Windows Phone cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebieceğiniz bir örnek. Zombie fotoğraflarınız olsun istiyorsanız bu uygulamaya göz atabilirsiniz.

YORUMLAR