YouTubeGet

YouTubeGet

6.0.2
Editör Puanı: 5/5
5
YouTubeGet
YouTubeGet
YouTubeGet

YouTube Video İndirme Programı

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 4 yıl önce

YouTubeGet çevrimiçi olarak izlediğiniz YouTube videolarını internet olmadığı zamanlarda da izlemenize imkan tanıyan bir YouTube video indirme programıdır.

Program kolay ve hızlı bir şekilde YouTube videolarını bilgisayara kaydetmenize yardımcı olur. Program YouTube videolarının bağlantılarını tarayıcınızdan kopyaladığınız anda devreye girer ve herhangi bir ek işlem yapmadan direkt olarak video indirme işlemini başlatmanıza yardımcı olur. Video indirme işlemini oldukça kısaltan bu özellik programın en güçlü yönlerinden biridir.

YoutubeGet, program arayüzü ile boğuşmadan otomatik olarak başlayacak YouTube video indirme işlemi sırasında size indirmek istediğiniz videoyu MP3 dosyası olarak indirme seçeneği de sunar. Böylece programı bir YouTube müzik indirme uygulaması olarak da kullanabilirsiniz. Programın indireceğiniz video dosyasını farklı formatlarda kaydetme özelliği YoutubeGet'i daha da kullanışlı hale getirmektedir. Böylece YouTube videolarını direkt olarak videoyu seyredeceğiniz cihazla uyumlu halde indirebilir, video dönüştürme yükünden kurtulabilirsiniz.

Eğer önceden indirdiğiniz videolar ya da bilgisayarınızda kayıtlı videolar FLV formatında ise programın içindeki YouTube video dönüştürme modülü sayesinde FLV dosyalarını farklı formatlara da çevirebilirsiniz.

YouTubeGet için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
9 / 37,764
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000
Üretici:
YoutubeGet

Dosya İndirme Yöneticileri Popülerleri

 1. Internet Download Manager
  Internet Download ManagerIDM - Dosya İndirme Yöneticisi
 2. YouTube Music Downloader
  YouTube Music DownloaderYouTube Müzik İndirme Programı
 3. VidMasta
  VidMastaFilm ve Video İndirme Programı
 4. Free YouTube Download
  Free YouTube DownloadÜcretsiz YouTube Video İndir
 5. MediaGet
  MediaGetTorrent Dosya İndirme Yöneticisi