3D City Car Parking

3D City Car Parking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D City Car Parking araba park etme oyunlarından hoşlanan herkesin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

3D City Car Parking araba park etme oyunlarından hoşlananların mutlaka denemesi gereken oyunlardan bir tanesi ve en iyi tarafı da ücretsiz olarak indirilebiliyor olması.

Play Store’da onlarca araba park etme oyunu mevcut fakat bunların çok azı 3D City Car Parking’in kalitesini sunabiliyor. Oyunda ilk girdiğimizde modellemelerin kalitesi dikkatimizi çekiyor. Genelde bu tarz oyunlarda sadece kullandığımız araç özenli, gerisi baştan savma olur fakat bu oyunda her obje özenle tasarlanmış.

Oyunda iyi tasarlanmış ve geri bildirimi yüksek bir kontrol mekanizması kullanılmış. Park etme işlemleri esnasında kontrollere dair herhangi bir sorun meydana gelmiyor. İlk bölümler görece olarak kolay dizayn edilmiş. Birkaç bölüm sonrasında oyun gerçek yüzünü göstermeye başlıyor ve bölümler git gide zorlaşıyor.

18 farklı bölümün bulunduğu oyunda farklı kamera açılarına yer verilmiş. Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğim bir oyun olan 3D City Car Parking’i bu tarz oyunlardan hoşlanan herkese tavsiye ediyorum.