A Year of Riddles 1.1.3 (Android)

A Year of Riddles

A Year of Riddles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bilmece oyunudur.

Hepimiz küçüklüğümüzden klasik bazı bilmeceleri hatırlarız. Bunlar eğlenceli olduğundan ve o zamanki aklımızla bize çok zor ve düşündürücü geldiğinden aklımızda yer etmiş oyunlardır. Ayrıca hiç bir eşya gerektirmeden, hatta yerinden bile kalkmadan oynanabilecek oyunlar olduğundan her yerde her zaman bilmecelerle kendimizi eğlendirmişizdir.

"Pazardan aldım 1 tane eve geldim 1000 tane", "Ben giderim o gider arkamdan tın tın eder." gibi bilmeceleri hatırlamayan yoktur sanırım. Sizin de bunun gibi belki onlarca bilmeceyle çok eğlenceli zamanlar geçirdiğinize eminim.

Artık büyüdük ve bu bilmeceleri unuttuk. Ama aslında hala bunlarla çok eğlenebiliriz. Hatta bunu bir seviye daha zorlaştırıp İngilizce bilmeceler ile eğlenmeniz bile mümkün. Bunu da mobil cihazlar için geliştirilmiş oyunlarla yapabilirsiniz.

A Year of Riddles da bu amaçla geliştirilmiş oyunlardan birisi. Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda her güne bir bilmece olacak şekilde 365 tane bilmece bulunuyor.

Ayrıca aldığınız puanlara göre kullanabileceğiniz bir de ipucu sistemi bulunuyor. Böylece takıldığınız zaman bu ipuçlarından kullanıp ilerleyebiliyorsunuz. Bu bilmecelerle hem eğlenebileceğiniz gibi hem de beyninizi çalıştırabilir ve zihninizi dinç tutabilirsiniz.

YORUMLAR