AddPlus

AddPlus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AddPlus, Android platformundaki en zor matematik - bulmaca oyunu.

AddPlus, sayıların değerini artırıp birleştirerek (toplayarak) hedef sayıya ulaşmaya dayanan zorlu bir o kadar eğlenceli matematik – bulmaca oyunu. Android platformuna özel çıkış yapan oyun şimdiye kadar oynadığım sayı bulmaca oyunları arasında en zoru; dolayısıyla da en zevklisi.

AddPlus’ı ilk açtığınızda sayıları toplayarak hedef sayıya rahatlıkla ulaşabileceğinizi düşünüyorsunuz ancak ilerlemenin göründüğü kadar kolay olmadığını ilk sayıya dokunduğunuzda anlıyorsunuz. Oyun klasiğin oldukça dışında. İlerlemek için kuralları bilmek gerektiğinden kısaca bahsetmem gerekirse; Dokunduğunuz sayının değeri 1 artıyor. 2 sayının değeri birbirine eşit olduğunda sayılar birleşiyor. Birleşen sayılara dokunduğunuzda değerleri bu sefer 2 artıyor. Kurallar çok basit aslında. Amacınız da akılcıl dokunuşlar yaparak ortadaki büyük sayıya ulaşmak.

Oyun tahmin edeceğiniz üzere bölüm bölüm ilerliyor ve gittikçe zorlaşıyor. Toplamda 200 soru var. Tabii ki final sorusunu görmek için oyunda uzun zaman geçirmeniz, biraz kafa yormanız gerekiyor. Sayılar içeren zorlayıcı bulmaca oyunlarına ayrı bir ilginiz varsa kesinlikle indirip oynamalısınız.

YORUMLAR