Amber Weather (Android)

Amber Weather

Amber Weather
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amber Weather uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan en güncel hava durumu ve sıcaklık bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.

Amber Weather uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde yeni bir hava durumu uygulaması kullanmak isteyenlerin göz atmadan geçmemeleri gereken araçlar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay kullanılabilen sade bir arayüze sahip olan uygulama, bir widget uygulaması olarak hazırlandığı için her daim ana ekranınızda ihtiyacınız olabilecek tüm verilere ulaşabiliyorsunuz.

Saatlik olarak en son hava durumu bilgilerini kullanıcılara aktaran uygulama, sıcaklık değerlerinin yanında rüzgar hızı, yönü, nem, görüş mesafesi, atmosfer basıncı ve UV ışını endeksi gibi pek çok önemli değeri de sunabiliyor. Güncellenen bu verilen siz konum değiştirdiğinizde bulunduğunuz konuma uygun bir şekilde sunulmaya başlıyorlar.

Haftalık hava durumu bilgilerini de sunabilen uygulama, çok sayıda tema desteğine sahip olduğu için widgetın ana ekranınızda tam da istediğiniz gibi görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Düzenli olarak güncellemelerle birlikte yeni temaların da gelmesi sayesinde her zaman kendinize uygun bir seçenek bulmanız olası hale geliyor.

Hava durumu bilgilerinin ne kadar aralıklarla güncelleneceğini belirleme ve manuel olarak güncelleme yapma şansı da Amber Weather ile birlikte sunuluyor. Hatta önemli hava durumu değişikliklerinde alabileceğiniz bildirimler ile aktivitelerinizi daha kolay bir şekilde planlayabiliyorsunuz.

Yeni ve etkili bir hava durumu uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR