Apensar (Android)

Apensar

Apensar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Apensar, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kelime oyunudur.

Apensar, oynarken aşırı keyif alabileceğiniz bir kelime oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, bir sonraki seviyeye geçmek için 4 görseli tanımlayan ortak kelimeyi bulmaya çalışıyoruz. Her yaştan insana hitap etmesi nedeniyle mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. 

İncelemeye kişisel bir yorum katmak gerekirse, kelime oyunlarında pek becerikli olduğumu söyleyemem. Dolayısıyla klasik kelime oyunlarından kısa sürede sıkılıyorum. Fakat Apensar klasik kelime oyunlarının aksine kendine bağımlı hale getiriyor. Çünkü gerek amaç gerekse yaşattığı beyin fırtınası sebebiyle yabancı dilin gelişmesine de katkıda bulunuyor. Önümüze birbiriyle alakası olmayan ama tek bir ortak noktası olan 4 farklı görsel getiriyor ve "burası neresidir?" ya da "bunların ortak noktası nedir?" sorusunu yöneltiyor. Bu noktada dilerseniz arkadaşlarınızdan yardım isteyebilir veya ipuçlarına başvurabilirsiniz. 

Klasik kelime oyunlarından farklı yapıda bir deneyim yaşamak istiyorsanız Apensar'ı ücretsiz indirebilirsiniz. İngilizce kelime dağarcığınıza da güveniyorsanız oldukça keyif alacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim.

NOT: Oyunun boyutu, versiyonu ve Android sürümü cihazınıza göre farklılık göstermektedir.

YORUMLAR