Arami Puzzventure 1.0.2 (Android)

Arami Puzzventure

Arami Puzzventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arami Puzzventure, birbirinden farklı şekillerden oluşan bir bulmaca oyunu.

Sihirli ormanda geçen bir maceraya hazır mısınız? Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Arami Puzzventure oyunu ile birlikte büyük bir maceraya başlayın. Korkmayın, bu macerada sizi herhangi bir tehlike beklemiyor.

Arami Puzzventure, renkli ve farklı şekillerden oluşan bir bulmaca oyunu. Oyunda bulunan şekilleri birleştirmeniz ve aynı renkte olan şekilleri eritmeniz gerekiyor. Bu şekilde erittiğiniz her şekil için puan kazanıyorsunuz. Eritme işlemini gerçekleştirebilmeniz için en az 3 şekli birleştirmeniz gerekli. Eğer 3 şekilden daha fazla birleştirme işlemi yaparsanız sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Arami Puzzventure oyununda bazı gizli özellikler bulunmakta. Oyunun geliştiricileri bu özellikleri sizin keşfetmenizi istiyor. Bu yüzden paylaşılmayan gizli özellikler oyuna gizemli bir hal katıyor. Oyunda bulunan gizli özellikler sayesinde daha fazla blok eritebiliyor ve bölümleri daha hızlı geçebiliyorsunuz. Bu sayede liderler tablosunda daha üst sırada çıkabilirsiniz.

Renkli grafikleri ve eğlenceli müzikleriyle birlikte oldukça hoşunuza gidecek olan Arami Puzzventure, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir oyun. Hemen şimdi Arami Puzzventure oyununu indirin ve eğlenmeye başlayın!