ASUS Music

ASUS Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızdaki ve bulut depolama hesaplarınızdaki şarkıları dinleyebilirsiniz.

ASUS’un müzik çalar uygulamasıyla cihazınızdaki şarkıları kolayca dinleyebilirsiniz. Bulut depolama hesaplarınızla da senkronize çalışan uygulama birçok özellik sunuyor.

ASUS marka Android telefonlarda önyüklü olarak gelen Music uygulaması ile müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çalma listeleri oluşturabilir, sevdiğiniz şarkıları favorilerinize ekleyerek daha sonra kolayca ulaşabilir, yeni eklenen şarkıları anında görebilir ya da en çok çalınan şarkılara kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Cihazınızdaki şarkıları albüm, sanatçı, şarkılar, türler, besteci ya da klasör şeklinde sıralamanızı mümkün kılan uygulamada bulut depolama hesaplarınızı da bağlayarak şarkılarınızı dinleyebilirsiniz.

Uyku zamanlayıcı modu ile belirlediğiniz zamanda uygulamanın kapatılmasını sağlayabileceğiniz gibi uygulamanın renklerini de değiştirebilmeniz mümkün. Normal, klasik, dans, flat, folk, heavy metal, hip-hop, jazz, pop, rock ve FX booster gibi ekolayzır ayarları ile şarkılarınızı istediğiniz kalitede dinleyebilmek de sizin elinizde.

Not: Uygulama sadece ASUS marka akıllı telefonlarda kullanılabilmektedir.

YORUMLAR