Baby Book 2.3.3 (Android)

Baby Book

Baby Book
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Baby Book, bebeklerinizin büyüme süreçlerinde fotoğraflar ve videolar çekerek tek bir albüm içerisinde toplamanızı sağlayan yararlı ve etkileyici bir Android uygulamasıdır.

Baby Book, sade bir albüm uygulamasından çok daha fazlası olarak bebeğinizin çektiğiniz tüm fotoğraflarını ve videolarını bir arada tutarak istediğiniz an bakmanızı sağlayan yararlı bir uygulamadır.

Android cihazlarınız ile birlikte bebeğinizin istediğiniz an istediğiniz yerde fotoğraf ve videolarını çekerek albüm içine koyabilirsiniz. Daha sonra bu fotoğrafları uygulama üzerinden organize ederek istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Bebeğiniz için olşturduğunuz albümü arkadaşlarınız ve aileniz ile özel olarak paylaşımda bulunarak onlarında bebeğinizin fotoğraf ve videolarını görmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Özellikle bebeğiniz büyümeye başladıkça şekillenecek olan albüm, bebeğinizin gelişim dönemindeki tüm fotoğraf ve videoları dilediğini an görüntüleyebilmenizi sağlıyor. Bebeğinizin en özel anlarını fotoğraf çekerek yerleştireceğiniz albümü hazırlamak ve uygulamayı kullanmak oldukça kolay.

Özellikler:

  • Kolayca bebek albümü hazırlama
  • Bebeğinizin en güzel ve özel anlarını kısa notlar ile birlikte albüme ekleme
  • Bebeğinizin fotoğraf ve videolarını özel olarak arkadaş ve aileniz ile paylaşma

Bebeğinizin tüm gelişim sürecindeki fotoğraflarını kullanarak güzel ve eğlenceli bir albüm oluşturmak için ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz Baby Book uygulamasını mutlaka denemenizi tavsiye ederim.