Battlelands Survival 1.1.1 (Android)

Battlelands Survival

Battlelands Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombileri öldürmek için her yolu deneyeceğiz.

Kareem Game imzası ile geliştirilen ve Google Play’de oyunculara ücretsiz olarak sunulan Battlelands Survival bir mobil arcade oyunudur.

Zombilerle dolu bir dünyada hayatta kalma mücadelesi verecek ve korku dolu anlar yaşayacağız. Karanlık bir atmosfere sahip olan yapımda oyuncular zombileri etkisiz hale getirmek için ateşli ateşsiz tüm silahlardan faydalanabilecek ve benzersiz aksiyon sahneleri ile karşılaşacaklar.

Birinci şahıs kamera açılarına sahip olan yapımda oyuncular çeşitli silah modelleri ile verilen görevleri başarmaya çalışacaklar. Gerçekçi yapısı ile dikkatleri çeken oyunda aksiyon ve gerilim her sahnede iç içe karşımıza çıkıyor. Farklı sahne türleri zengin cephane sistemi ve daha fazlası oyun içerisinde sunulan içerikler arasında yer alıyor.

3D grafik açılarına sahip olan oyunda gerçekçi aydınlatma ve gerçekçi ses efektleri yer alıyor. Çevresel ses efektleri bakımından tatmin eden yapımda tek oyunculu bir oynanış yer alıyor. Yani oyunda herhangi bir internet bağlantısına gerek yoktur.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR