Beatport

Beatport
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beatport, elektronik müziğin nabzının attığı zengin içerikli ve modern arayüze sahip bir Android uygulaması.

Beatport, Android telefonunuza ücretsiz indirebileceğiniz müzik uygulamaları arasında ve oldukça popüler. Elektronik müziğe dair aradığınız her şeye anında ulaşabileceğiniz bu uygulama dünya genelinde en çok dinlenen popüler elektronik müzikleri ücretsiz olarak dinlemenin keyfini sürmenin yanında yeni isimler keşfetmenize yardımcı oluyor ve dopdolu bir içerik sunuyor diyebilirim.

Ne yazık ki ücretsiz hesap oluşturmadan arayüzüne dahi erişemediğimiz müzik uygulamaları arasında yer alan Beatport, elektronik müzik dinleyicilerine özel yapılmış bir Android uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve gerek modern / yenilikçi arayüzü gerekse de içeriği ile oldukça beğendiğimi belirtmem gerek.

Beatport hesabınızı oluşturduktan sonra arayüzüne erişebileceğiniz müzik uygulamasının sosyal ağ tabanlı olduğunu söyleyebilirim. Kimin hangi parçayı dinlediği ana akışınıza düşüyor ve dilerseniz müzik hakkında fikirlerinizi belirtebiliyor; diğer dinleyicilerle tartışabiliyorsunuz. Bunun yanında beğeni butonu sayesinde en çok dinlenen / ilgi görmüş müziklere anında ulaşmanız ve yeni parçalar keşfetmeniz mümkün oluyor. Tabii ki en çok dinlenenlerin toplandığı özel bir bölüm de unutulmamış.

Dilediğiniz yerde ve zamanda elektronik müzik dünyasının içerisine girebileceğiniz ve büyük topluluk ile tanışarak yeni parçalar keşfedebileceğiniz bir uygulama olan Beatport’da etkinliğe katılmayı sevenler için de bir bölüm bulunuyor. Eğer arkadaşlarınızla veya sevgilinizle müzik etkinliklerine katılmayı seviyorsanız dünya genelinde gerçekleşen festival ve gösterileri takip etme şansına da sahipsiniz.

Elektronik müzik dinlemekten keyif alıyorsanız Android cihazınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz en iyi uygulamanın Beatport olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

YORUMLAR